32 Yıldır Sizinle Birlikte 444 4 959

Star Alüminyum

Kurumsal

Star Alüminyum Paz.San.Ve Tic Ltd. Şti, 1990 yılından beri uzun soluklu, kaliteli hizmet anlayışıyla sektördeki diğer firmalar arasında ön plana çıkmayı başarmıştır. Günden güne pazar ağını genişleten firmamız Çağlayan, İkitelli ve Dudullu' daki mağazalarında müşterilerin ihtiyaçlarına geniş ürün yelpazesiyle cevap vermektedir.

Star Alüminyum, Çağlayan'daki satış mağazasını büyüterek, 5 katlı ofis ve showroomun yer aldığı 2 bin metrekarelik merkez binası haline getirmiştir.(Şubelerle beraber toplam 4250 metrekarelik kapalı alan) Burada 2000 çeşit ürünün sergilendiği showroomda müşteriye seçenek konusunda büyük kolaylık sağlamaktadır. Alüminyum sektörü ile ilgili yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen büyük fuarlarda yerini alan firmamız müşteri portföyünü 9000'e çıkarmayı başarsa da daha çok müşteriye ulaşmayı hedeflemektedir.

Kaliteye önem veren anlayışı ile ISO 9001:2000 Kalite Sistem Standardı'nı rehber olarak kabul eden Star Alüminyum üretimden sevkiyata kadar tüm birimlerinde kalite kontrolünü büyük bir titizlikle denetleyerek 70 kişilik eğitimli ve tecrübeli ekibiyle, satış öncesi ve sonrası eksiksiz, kaliteli hizmet vermeyi şirket vizyonu olarak benimsemiştir.

Kendine özgü 1300 adet kalıbıyla yurtiçi ve yurtdışına profil satan firmamız, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek gelen her türlü talebi müşteri memnuniyetini de göz önüne alarak karşılamaktadır. Müşteriye taahhüt edilen zamanda ve eksiksiz ürün teslimatı konusundaki duyarlılığıyla sektördeki farkını ortaya koymuştur.

Firmamız aynı zamanda mobilya kapak profilleri, bölücü paneller, kapı kasaları, bankolar, fuar stantları, yönlendirici tabelalar ve merdiven korkuluğu gibi birçok imalatların dışında, müşteri istekleri doğrultusunda, proje bazında her türlü özel ürün taleplerini de eğitimli ve tecrübeli ekibiyle yerine getirebilmektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında yapılandırılmış pazarlama ağını büyük bir titizlikle takip eden firmamız, 32 ülkeye ( Doğu Avrupa, Batı Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Orta Asya ülkeleri ) yaptığı ihracat neticesinde de sektördeki pazar payını korumayı başarmıştır.

Alüminyum yüzey işleminde istenilen kaliteyi en üst seviyede tutmayı başaran firmamız, sektördeki üretici firmalarla yakın takipte olmak suretiyle kalite sınırını da zorlamaktadır.

Star Alüminyum, fiyat ve satış politikasında da gerektiği kadar esnek davranarak bu konudaki müşteri sıkıntılarını çözebilmeyi başarmıştır.

( Firmamız çok kısa bir zaman içinde E-Ticaret kanalıyla satış yapmayı hedeflemektedir.)

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

Köklü bir ilişki, süreklilik getiren bir çözüm, kaliteli hizmet istiyorsanız mutlaka Star Alüminyum Ltd.Şti' ni ziyaret ediniz. Marketimizdeki zengin çeşitlerimizle sizlerin bulunduğu her noktada sınırsız hizmet anlayışımızla buradayız.

Saygılarımızla,