32 Yıldır Sizinle Birlikte 444 4 959

Star Alüminyum

Kurumsal

Star Alüminyum Paz.San.Ve Tic A.Ş., 1991 yılından beri uzun soluklu, kaliteli hizmet anlayışıyla sektördeki diğer firmalar arasında ön plana çıkmayı başarmıştır. Günden güne pazar ağını genişleten firmamız İkitelli, Çağlayan ve Dudullu' daki mağazalarında müşterilerin ihtiyaçlarına geniş ürün yelpazesiyle cevap vermektedir.

Kaliteye önem veren anlayışı ile ISO 9001:2000 Kalite Sistem Standardı'nı rehber olarak kabul eden Star Alüminyum üretimden sevkiyata kadar tüm birimlerinde kalite kontrolünü büyük bir titizlikle denetleyerek tecrübeli ekibiyle, satış öncesi ve sonrası eksiksiz, kaliteli hizmet vermeyi şirket vizyonu olarak benimsemiştir.

Kendine özgü 2000 adet üzeri kalıbıyla yurtiçi ve yurtdışına profil satan firmamız, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek gelen her türlü talebi müşteri memnuniyetini de göz önüne alarak karşılamaktadır. Müşteriye taahhüt edilen zamanda ve eksiksiz ürün teslimatı konusundaki duyarlılığıyla sektördeki farkını ortaya koymuştur.

Mobilya, soğutucu ve ısıtıcı, inşaat, fuar ve stant imalatı, reklam, otomotiv, karavan, halı ve parke, dış cephe kaplama, elektrik ve şehir aydınlatma sektörleri için imal ettiği kaliteli ürünlerle ülkemizde ve ihracat yaptığı ülkelerde aranan marka haline gelen Star Alüminyum müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Yurtdışında 32 ülkeye (Doğu Avrupa, Batı Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Orta Asya ülkeleri) ihracat yaparak Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktadır.Saygılarımızla,